Чернігівська область, Ніжинський район

Детальні плани території

Детальний план території позаміського закладу оздоровлення та відпочинку імені Я.П.Батюка по вул. Лесі Українки 122 а (Червоних Партизан), в с.Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області

Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,35 га, розташованої за адресою: вул. Шевченка, 25, с. Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області, для будівництва та обслуговування закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель державної влади та місцевого самоврядування за рахунок земель комунальної власності, в межах Вертіївської сільської ради за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, с. Вертіївка, по вул. Миру, 143-Б

Детальний план території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна, в с. Хомино, Ніжинського р-ну, Чернівгівської області (Топчій Є. М.)

Детальний план території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна, в с. Хомино, Ніжинського р-ну, Чернівгівської області (Бутенко А. В.)