Громадське обговорення стратегії розвитку Вертіївської ОТГ

З 16 червня по 20 липня 2020 року відповідно до розпорядження сільського голови від 16 червня  2020 р.  74  «Про проведення громадських обговорень та слухань з обговорення проекту «Стратегії розвитку Вертіївської об’єднаної територіальної громади на 2021–2027 роки» проводяться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Вертіївської об’єднаної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів із її реалізації на 2021–2023 роки.

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою стосовно проєкту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції. Вони дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні проєктні ідеї Плану заходів із реалізації стратегії на період 2021–2023 рр.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який прагне долучитись до публічного обговорення проєкту Стратегії (завантажити) та першого плану заходів із її реалізації (завантажити). Крім цього, друкований текст можна переглягути у Вертіївській сільській раді (відділ «Центр надання адміністративних послуг») та в адміністративних будинках старост населених пунктів громади.

Просимо Вас до 20 липня 2020 року  включно на електронну адресу  vertievka_rada2@ukr.net надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних згідно Додатку (завантажити). Також зауваження та пропозиції приймаються в адміністративних будинках населених пунктів громади, Вертіївській сільській раді (відділ «Центр надання адміністративних послуг»).

За необхідності та можливості проводитимуться громадські обговорення в приміщенні адміністративної будівлі Вертіївської сільської ради (с. Вертіївка, вул. Миру, 126, актова зала ІІ поверх). Контактною особою з  питань громадських обговорень проекту Стратегії розвитку Вертіївської ОТГ та Плану заходів із її реалізації є заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Костюк Оксана Іванівна (тел. (04631) 6-81-72)

В подальшому робочою групою усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані у єдиний документ, та передані на розгляд сесії сільської ради для затвердження.

Нагадаємо, що підготовка цього важливого документу проходила за участю представників адміністративних одиниць, що увійшли до складу Вертіївської об’єднаної територіальної громади, депутатів, представників підприємств, установ, незалежно від форм власності, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців та посадових осіб органу місцевого самоврядування за експертної підтримки Чернігівського регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою.

У результаті роботи зі стратегічного планування розвитку Вертіївська об’єднана територіальна громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси.