Виїздна консультація щодо покращення якості надання адміністративних послуг у Вертіївській громаді.

Консультувала Ніна Подколзіна, радник з муніципальних послуг Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки U-Lead з Європою, та  представник департаменту економічного розвитку ОДА Світлана Лисенко.

З Вертіївським сільським головою Ігорем Морозом та його заступником Оксаною Костюк  оглянули ремонтні роботи в приміщенні майбутнього ЦНАПу та обговорили яким чином надавати послуги, які не входять до компетенції ОТГ.

Вертіївська громада стала однією з переможців відбору Програми «U-LEAD з Європою» для надання допомоги на модернізацію та створення ЦНАП. Але, щоб отримати допомогу, їй необхідно виконати свою частину зобов’язань і привести в належний стан приміщення для забезпечення умов надання якісних адміністративних послуг.