«Вклонимось низенько всім полеглим у боях, Квітами устелемо їх тернистий шлях…»

Дата: 08.05.2023 14:48

З нагоди Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років відбувся мітинг біля обеліску жителям села Вертіївки, які віддали життя за свободу.

Вшанували ратний подвиг героїв війни  хвилиною мовчання та поклали квіти до обеліску. Ми пам’ятаємо усіх: жінок, що винесли на своїх плечах усі тяготи війни, а також наших дідів та прадідів, чия мужність і відвага назавжди буде зразком сили духу, самопожертви та любові до своєї Батьківщини для багатьох поколінь українців.

Вшанували пам’ять загиблих в усіх населених пунктах Вертіївської територіальної громади.

Другий рік поспіль проводиться ця пам’ятна дата в умовах сучасної повномасштабної війни Росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. Згадуючи героїзм мільйонів українців у тій війні проти нацизму, ми бачимо такий же героїзм сьогодні у діях наших воїнів – нащадків тих, хто здобув перемогу весною 8 травня 1945  року.

Пишаємося героїзмом українського народу! Тоді, зараз і завжди…