Отримай допомогу по частковому безробіттю

Карантин, введений для запобігання поширенню коронавірусної хвороби, можливо, зберіг комусь здоров’я чи навіть життя, але завдав важкого удару по українському бізнесу. Постанова Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року

12:27 18.05.2020

ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану заходів із реалізації на 2021-2023 рр. Стратегії розвитку Вертіївської об’єднаної територіальної громадина період до 2027 року

Вертіївська сільська рада за сприяння Чернігівського регіонального Офісу з розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» розробляє Стратегію розвитку Вертіївської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія).

08:36 14.05.2020

Пенсійний фонд України почав виплачувати проіндексовані пенсії

У травні цього року Пенсійним фондом України проведено індексацію пенсій переважній більшості пенсіонерів області. Більш докладно про перерахунки пенсій ми попросили розповісти  начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрія Юрченка.

08:39 12.05.2020

Проект «Відкритий ринок» соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств

В Україні, як і в усьому світі, економічний розвиток громад напряму залежить від діяльності малого та середнього бізнесу, який сплачує податки у місцеві бюджети. Але нині, коли через карантин зачинені усі ринки, невеликі фермерські господарства та сімейні кооперативи не мають можливості збувати власну продукцію, а значить - отримувати прибутки і платити податки.

12:11 29.04.2020

Майже 300 тисяч пенсіонерів Чернігівщини отримають по тисячі гривень

Пенсіонерам області проведено нарахування одноразової грошової допомоги в розмірі тисячі гривень. Такі виплати передбачені у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України коронавірусної інфекції.

11:45 29.04.2020

Увага? Шановні клієнти служби, нагадуємо вам, що в умовах карантину всі центри зайнятості перейшли на дистанційне обслуговування.

Напевно, більшість із вас вже знайомі з процедурою реєстрації в службі зайнятості під час карантину. Якщо ні, то вся інформація за посиланням https://cutt.ly/Byw1PmF .

08:37 29.04.2020