Ціна неуважності - зменшення розміру пенсій

ЄСВ звітність, яку подають роботодавці щодо своїх працівників, доволі складна тому, звичайно ж, можливі і помилки. Але ціна неуважності - зменшення розміру пенсій та страхового стажу в майбутньому, правильність обчислення допомоги по безробіттю, лікарняному, та іншим соціальним виплатам тощо. І навіть якщо  платники єдиного внеску своєчасно та в повному обсязі нараховували та сплатили ЄСВ , але припустилися помилок в  наданні персональних даних – людині стаж не зараховується.

11:54 19.02.2020

На території Чернігівського району викрито підпільний цех

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області  під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області в ході проведення операції «Акциз–2020» викрили черговий підпільний цех з виготовлення фальсифікованої горілки.

15:25 18.02.2020