Підсумки проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

На початку кожного навчального року в Україні проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.

09:16 25.10.2019

Платники Чернігівщини у вересні поповнили бюджети  на 818 мільйонів гривень

Платники Чернігівщини у вересні поповнили бюджети на 818 мільйонів гривень

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у вересні 2019 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 818,5 млн грн податків та зборів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 12 відс. або на 87,4 млн гривень.

09:13 11.10.2019

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО НАД ДІТЬМИ: ЙОГО ВИДИ ТА НАСЛІДКИ

Жорстоке ставлення до дитини і нехтування її інтересами можуть мати різні види і форми, але їх наслідками завжди є серйозний збиток для здоров’я, розвитку і соціалізації дитини, нерідко й загроза її життю чи навіть є причиною смерті.

15:19 10.10.2019

Запрошуємо на День села у Великій Кошелівці

Шановні жителі села та гості с.Велика Кошелівка 05.10.2019                      о 12.00 год. Запрошуємо Вас на свято з нагоди Дня села Велика Кошелівка В програмі: Куліш Святковий концерт Батути

14:14 04.10.2019

Держказначейство рапортує, що змінили всі рахунки за стандартам IBAN

Згідно з постановою Правління Національного банку України  від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі – Постанова №162) з 05.08.2019 номер банківського рахунку формується за стандартом IBAN  та складає 29 літерно-цифрових символів (далі – стандарт IBAN).

11:11 04.10.2019

Міжнародний день людей похилиго віку

Щороку 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилиго віку, проголошений генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це свято співпадає з Днем ветеранів. Це свято засвідчує глибоку повагу, любов та турботу про найстарших представників нашої громади.

09:56 03.10.2019