Міжнародний день людей похилиго віку

Щороку 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилиго віку, проголошений генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це свято співпадає з Днем ветеранів. Це свято засвідчує глибоку повагу, любов та турботу про найстарших представників нашої громади.

09:56 03.10.2019

Обираємо професію разом

Пізнати світ професій і зробити власний професійний вибір тепер школярам допомагає «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю». Цей інтерактивний профорієнтаційний програмний продукт з віртуальними елементами є черговою новацією служби зайнятості.

08:16 27.09.2019

Привітання солдатських вдів

Від імені сільського голови Вертіївської сільської ради І.Мороза, виконавчого комітету та депутатського корпусу вітаємо солдатських вдів:

14:56 13.09.2019

З 1 липня пенсіонерам збільшили пенсії

Як повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму збільшення отримають  172,3 тис. пенсіонерів області, середній розмір підвищення складає 50,3 грн.

16:55 04.09.2019