33 річниця Чорнобильської катастрофи

З нагоди 33 річниці Чорнобильської катастрофи відбувся концерт для ліквідаторів аварії, які проживають на території Вертіївської ОТГ. Усіх присутніх вітав сільський голова Ігор Мороз. Із задоволенням слухали пісні у виконанні жіночого аматорського ансамблю «Любисток», учнів Вертіївського філіалу Ніжинської районної школи мистецтв Ані Рибецької та  Богдани Романько.

14:42 26.04.2019

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ!

Відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 2 ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»:

14:09 26.04.2019

Обласний історичний семінар "Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань"

Обласний історичний семінар "Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань". 20 та 21 квітня "Веркіївська сотня" взяла участь у історичному національно-патріотичному заході, який проходив у м.Ніжині та с.Мала Кошелівка.

14:04 26.04.2019

Привітання до Великодння

Від щирого серця поздоровляємо вас з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!

13:58 26.04.2019

Благоустрій кладовища по вулиці Північна

Працівники Комунального Підприємства "АЛЬЯНС" робили благоустрій кладовища по вулиці Північна за підтримки та участі Вертіївської територіальної громади. Побудували огорожу, вивезли сміття. Зробили санітарну чистку дерев по кладовищу.

11:25 26.04.2019

Служба зайнятості – учасникам АТО. Справа для душі і можливість самореалізуватися

Три роки ніжинець Роман Хоменко служив за контрактом у Збройних Силах України.  Кілька ротацій служби на Донбасі в зоні АТО загартували юнака, привели до переоцінки життєвих цінностей. Додому повернувся тільки наприкінці 2017-го після демобілізації. І відразу ж зіткнувся із проблемою працевлаштування.

08:55 23.04.2019

Ринок праці – мовою чисел

Протягом  січня-березня 2019 року за послугами до Ніжинської філії Чернігівського обласного центру  зайнятості звернулися 196 жителів району. Статус безробітного отримали 176 осіб. Всього   ж за звітний період на обліку перебувало 432 безробітних, в тому числі 46 жителів Вертіївки.

08:54 23.04.2019