Ігор Мороз відвідав  громади Закарпаття

Ігор Мороз відвідав громади Закарпаття

Кращі практики міжмуніципальної співпраці громад Закарпаття у сфері поводження з побутовими відходами та брендування територій протягом двох днів вивчали представники об'єднаних територіальних громад Київщини та Чернігівщини.

17:05 09.11.2018

Вертіївська громада відібрана для реалізації пілотного проекту.

Днями Чернігівський відокремлений підрозділ Установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” програми “U-LEAD з Європою” повідомив, що Вертіївська об'єднана територіальна громада відібрана для реалізації пілотного проекту щодо оцінки ефективності фінансового менеджменту на рівні об'єднаних територіальних громад. Разом з Вертіївською ОТГ до проекту відібрали Носівську та Сновську громади.

17:20 06.11.2018

День соціальної сфери України у Вертіївській громаді

Працівники соціальної сфери спілкуються з різними людьми, що мають всілякі проблеми: зі здоров'ям, з працевлаштуванням, соціальною адаптацією, сімейні негаразди і т.п. Таким людям,  які у першу чергу  день у день налагоджують зв'язки, роблять добро, виявляють милосердя, і присвячене це професійне свято.

15:08 05.11.2018

Наталії Мороз вручили Почесну грамоту

Фахівцю відділу соціального захисту населення Вертіївської сільської ради Наталії Мороз вручила Почесну грамоту Тамара Стратілат у рамках урочистостей з нагоди Дня працівника соціальної сфери України.

20:43 02.11.2018

Про готовність сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах до опалювального сезону

У зв’язку з початком опалювального сезону, службою у справах дітей разом із комунальним закладом Центром надання соціальних послуг була здійснена перевірка готовності сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах до опалювального сезону. Обстежено 14 родин в яких виховується 22 дитини.

14:55 01.11.2018

Яна Соколова презентувала бібліотеку громади на засіданні круглого столу  "Влада, бібліотека, громада: європейський вимір".

Яна Соколова презентувала бібліотеку громади на засіданні круглого столу "Влада, бібліотека, громада: європейський вимір".

Учасники круглого столу обговорювали місце бібліотеки як інформаційного посередника між владою та громадою, як центру формування інформаційних мотивів для громади, як соціокультурного центру, а також як центру проектної діяльності, що може залучити зовнішні джерела фінансування в регіон.

08:08 30.10.2018

Оксана Костюк взяла участь у дводенному засіданні Секції Асоціації міст України з питань діяльності та розвитку об’єднаних територіальних громад.

Сьогодні завершилося дводенне засідання Секції Асоціації міст України з питань діяльності та розвитку об’єднаних територіальних громад.

16:19 26.10.2018

Увага! Увага!

В останню неділю жовтня 2018 року в Україні відбудеться перехід на зимовий час.

15:58 26.10.2018