Дата: від до Скинути

Слова співчуття рідним та близьким з приводу трагічної загибелі дітей у місті Ніжині

Немає нічого страшнішого і болючіше втрати дитини. Неможливо знайти таких слів підтримки, щоб хоч на краплю полегшити ваш біль. Можна тільки здогадуватися, як вам зараз важко. Щирі співчуття рідним і близьким трагічно загиблих дітей.

00:27 07.07.2018

Аспекти медичної реформи у громаді обговорили у Вертіївці

Етапи медичної реформи, автономізацію медичних закладів, створення комунального некомерційного медичного підприємства, залучення гарних лікарів до штату підприємства, особливості фінансування підприємства обговорили заступник Вертіївського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Костюк, представники депутатського корпусу сільської ради та Ніна Подколзіна радник з муніципальних послуг Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Міністерства регіонального розвитку.

09:55 05.07.2018

День села Вертіївки відзначили у громаді. Фото

У суботу, 30 червня, відсвяткували День села Вертіївки. Урочистості відбувалися на сільському стадіоні. Привітати вертіївчан приїхали гості: народний депутат Верховної ради України Олександр Кодола, депутат Київської міської ради Олександр Харченко, Ніжинський міський голова Анатолій Лінник, Макіївський сільський голова Петро Баклан.

10:16 02.07.2018