Моє здоров’я – моє право!

Право на здоров’я є одним із основних прав людини. Кожна людина повинна мати можливість у будь-який час і в будь-якому місці отримувати необхідну медичну допомогу, не відчуваючи при цьому фінансових труднощів. Загальне охоплення послугами охорони здоров’я включає весь комплекс основних медичних послуг – від зміцнення здоров’я до профілактики, лікування, реабілітації та паліативного догляду протягом усього життя.

09:02 12.04.2024

Шановні мешканці громади!

На щиті до рідної Дуболугівки повертається Воїн, Карпенко Олександр Миколайович, 1975 року народження.

11:16 03.04.2024

НЕ ПАЛІТЬ ТРАВУ! Великі штрафи і шкода для здоров’я!

Щороку восени та навесні починається сезон паління листя, сухої трави та інших рослинних решток. Люди, які палять суху траву, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Це твердження – міф.

09:59 22.03.2024

Шановна територіальна громадо!

На жаль, знову маємо сумну звістку. На полі бою загинув мужній воїн, ГЕРОЙ із с. Велика Кошелівка ЯРЕШКО  ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ.

10:36 18.03.2024

Проєкт "БРАМА"

Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й за інформаційний простір. Російська інформаційна експансія посилилась з початком повномасштабного вторгнення. Тобто, росіяни намагаються досягти власних національних інтересів методом беззбройного проникнення в інформаційну сферу.

12:07 11.03.2024

ЖИВИЙ КОРИДОР ДЛЯ ГЕРОЯ

Героїчно загинув, захищаючи нас та всю Україну, Корж Роман Дмитрович, 1984 р.н. Це сталося у селі Вербове Пологівського району Запорізької області. Прощання із загиблим захисником відбудеться завтра, 03 лютого о 11:30 у Соборі Всіх Святих у Ніжині.

13:00 02.02.2024

Вітаємо переможців  обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна».

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна».

Ангеліна Сандуленко, учениця  6 класу Кукшинського ліцею, виборола І місце у номінації «Пейзаж»  (за світлину «Думи») та ІІ місце у номінації «Пам'ятки архітектури» (за світлину «Тиша»).

15:26 29.01.2024

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного

Тоді, 105 років тому, українські вояки й добровольці зупинили на кілька днів наступ більшовиків на Київ. У той час в Бересті тривали переговори між Українською Народною Республікою та країнами Четверного союзу щодо мирного договору. 9 лютого 1918 року його підписали. Цей документ визнав незалежність Української Народної Республіки і став підставою для надання військової допомоги Україні у відбитті російської агресії.

08:51 29.01.2024