Чернігівська область, Ніжинський район

Міграційна служба повідомляє

Перетин кордону з Російською Федерацією тільки при наявності паспорту громадянина України для виїзду за кордон

З 1 березня 2020 року перетин кордону з Російською Федерацією здійснюватиметься через закордонний паспорт. Ця процедура діятиме тільки для громадян України, що виїжджають з України на територію РФ. Про це повідомив на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук https://bit.ly/2tC7odN

14:16 29.01.2020

Зима зимой, а весняні канікули не за горами!

Плануючи весняні канікули, радимо завчасно потурбуватися про наявність у вас паспорту для виїзду за кордон, а особливо наявність їх у ваших дітей, оскільки це є однією із умов для перетину кордону.

14:12 29.01.2020

Що таке УНЗР та де його взяти?

Питання заповнення декларацій наразі є досить актуальним для всіх державних службовців. Враховуючи зміни, які були внесені до Закону України «Про запобігання корупції» у 2019 році, одним із питань, яке найбільше турбує громадян, це питання щодо УНЗР та його оформлення.

11:57 23.01.2020

Нові вимоги до фото при оформленні біометричних документів

Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області інформує, що нещодавно в Україні впроваджено нові стандарти фотографування на документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи.

08:49 20.12.2019

Готуємося до ЗНО

Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області нагадує, що у відповідності до інформації Українського центру оцінювання  якості освіти встановлені наступні терміни реєстрації для участі в ЗНО, а саме:

13:01 06.12.2019

Канікули за кордоном

Незабаром для всіх школярів почнуться довгоочікувані зимові канікули. Чимало батьків планують відпочинок та оздоровлення дітей за кордоном, тому варто завчасно подбати про наявність паспортних документів для виїзду за кордон у дітей, адже виготовлення даного документу займає до 20 робочих днів, а у терміновому порядку до 7 робочих днів.

16:37 19.11.2019