Чернігівська область, Ніжинський район

Податкові новини

До порушників торгівлі підакцизними товарами застосовано штрафних санкцій на понад 2 млн гривень

У відділі фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівської області повідомили, що протягом 8 місяців 2021 року проведено 464 фактичні перевірки торгових об’єктів, через які здійснюється торгівля підакцизними товарами (алкогольними напоями та тютюновими виробами).

16:50:41 30.09.2021

20-ОПП: коли і для чого подавати

Приміщення, земля або машина є об’єктами оподаткування, про які потрібно повідомляти контролюючі органи незалежно  від того чи вони є власністю підприємства, чи використовуються на умовах оренди. Звітуючи про ці об’єкти, платники податків мають  подавати форму 20-ОПП «Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність».

09:44:16 24.09.2021

На Чернігівщині з початку року 4771 платник відкрив власну справу

З початку року на території Чернігівської області власну справу зареєстрували 4771 платник, зокрема 590 юридичних осіб та 4181 фізична особа-підприємець. Як повідомляє заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Руслан Погрібний, цього року кількість тих, хто започаткував бізнес у регіоні, зросла порівняно з відповідним періодом минулого року на 14 відс. (або на 589 суб’єктів господарювання).  Лише у серпні поточного року  господарську та підприємницьку діяльність оформили 46 суб'єктів господарювання.

09:43:27 24.09.2021

Викрито організовану групу фізичних осіб, які приховували підприємницьку діяльність та ухилились від сплати понад 11 мільйонів гривень податків

За інформацією Служби безпеки України в Чернігівській області та матеріалами Державної служби фінансового моніторингу України викрито діяльність групи фізичних осіб, які отримували значні суми грошових коштів на свої рахунки в банках.

09:50:02 23.09.2021

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку

Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, згідно визначення, наданого у пп. 14.1.147 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

16:32:53 21.09.2021

На Чернігівщині надходження єдиного податку від фізичних осіб за 8 місяців поточного року зросли на 82 млн гривень

Протягом січня - серпня 2021 року фізичні особи-підприємці Чернігівської області сплатили до місцевих бюджетів 458 млн грн єдиного податку і тим самим перевищили факт надходжень відповідного періоду минулого року майже на 22 відс., або на 82 млн грн (за січень - серпень 2020 року надходження єдиного податку з фізичних осіб становили 376 млн грн).

16:31:16 21.09.2021

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась зустріч зі студентами «Чернігівської політехніки»

Працівниками управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Головного управління ДПС у Чернігівській області проведено  зустріч зі  студентами Національного університету  «Чернігівська політехніка» за спеціальністю «облік і оподаткування». На зустріч з податківцями прийшли другокурсники та третьокурсники які в майбутньому прагнуть себе реалізувати саме на державній службі.

09:00:03 20.09.2021

На Чернігівщині за січень – серпень 2021 року сплачено 13 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

До бюджетів усіх рівнів платниками податків Чернігівської області протягом січня-серпня поточного року сплачено 9 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Це на 1,9 млрд грн або на 26,4 відс. більше, ніж надійшло за відповідний період у минулому році. Єдиного внеску за 8 місяців поточного року надійшло 4 млрд грн (на 20,4 відс. або на 0,7 млрд грн більше за минулорічні надходження), - інформує представників ЗМІ та Інтернет-видань заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Руслан Погрібний.

10:33:56 15.09.2021