Чернігівська область, Ніжинський район

Податкові новини

Які податки найбільше наповнюють місцеві бюджети

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-вересні 2019 року від сплати податків і зборів надійшло близько 4,2 млрд гривень.

08:47 22.10.2019

Чернігівська митниця ДФС інформує власників транспортних засобів, зареєстрованих у відповідних реєстраційних органах іноземних держав

04.10.2019 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 № 862 «Деякі питання здійснення митного оформлення транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України».

08:44 22.10.2019

Чернігівською митницею ДФС припинено 894 порушення митних правил

Протягом січня-вересня 2019 року за фактами порушень митного законодавства Чернігівською митницею ДФС було заведено 894 справи про порушення митних правил, загальною вартістю предметів правопорушення – понад 3,9 млн гривень.

08:42 22.10.2019

Перевірити чи маєте ви борг із земельного податку можна на субсайті Територіальних органів ДПС у Чернігівській області

В управлінні по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Чернігівській області повідомили, що кожен платник може самостійно перевірити наявність або відсутність у нього податкового боргу зі сплати земельного податку.

08:41 22.10.2019

15:02 18.10.2019

За яких критеріїв є ризик потрапити до плану-графіку документальних перевірок податківців?

В Головному управлінні ДПС у Чернігівській області наголошують, що планові документальні перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог податкового законодавства здійснюються при наявності податкових ризиків щодо несплати сум податків, зборів, які визначаються системою ризикоорієнтованого відбору ДПС України.

15:39 17.10.2019

Увага! Рахунки за стандартом IBAN для сплати платниками податків і зборів вступають в дію з 01 жовтня

На субсайті Головного управління ДПС у Чернігівській області https://ch.tax.gov.ua/ у розділі «Бюджетні рахунки» розміщено реквізити нових рахунків, які починають діяти з 1 жовтня 2019 року.

12:30 01.10.2019