Чернігівська область, Ніжинський район

Податкові новини

Щодо змін у ліцензуванні підакцизних товарів

В Управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області інформують про зміни в умовах отримання ліцензій.

08:58 21.01.2020

Застосування штрафів за необладнання, відсутність реєстрації витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального перенесено на 1 квітня

З 29 грудня 2019 року вступили в дію зміни до Податкового кодексу і Закону України від 19.12.1995 р. № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», внесені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо покращення адміністрування акцизного податку)» від 18.12.2019 р. № 391-IX.

08:57 21.01.2020

До яких порушень вдаються при продажу підакцизних товарів

Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області протягом 2019 року проведено 179 перевірок суб'єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, за результатами яких виявлено 167 порушень.

08:56 21.01.2020

Як платнику податків провести звірку розрахунків з бюджетами та цільовими фондами

Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ) та нормативно-правовими актами, що прийняті на підставі та на виконання ПКУ, зокрема проведення звірки розрахунків платників податків з державним та місцевими бюджетами, а також одержання документа, що підтверджує стан розрахунків, який формується автоматизовано шляхом вивантаження відповідної інформації з Електронного кабінету із накладенням електронного підпису посадової особи контролюючого органу та печатки контролюючого органу (ст. 421 ПКУ).

13:43 14.01.2020

До уваги платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки!

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертаємо увагу, що у 2020 році власники нерухомості  - юридичні особи для складання звітності мають застосовувати податкову декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, форма якої затверджена Наказом Міністерства фінансів України від 15.11.2018 № 897 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.12.2018 за № 1473/32925.

13:42 14.01.2020

Понад мільярд гривень отримали у грудні бюджети усіх рівнів від платників Чернігівщини

В управлінні податкового моніторингу Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомляють, що платники Чернігівщини спрямували до бюджетів усіх рівнів протягом грудня 2019 року понад 1 млрд грн податків та зборів.

08:34 13.01.2020

Що таке програмні РРО та особливості їх використання

Закон України від 20.09.2019 р. № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» вніс зміни до порядку застосування РРО. Набрання чинності Законом №128-IX (за виключенням деяких норм) відбудеться з 19.04.2020 року.

14:34 09.01.2020

Змінено рахунки для сплати податків і зборів

З 1 січня 2020 року діють нові рахунки для сплати податків і зборів. Реквізити рахунків розміщені на субсайті Головного управління ДПС у Чернігівській області (ch.tax.gov.ua) у рубриці «Бюджетні рахунки» за посиланням: https://ch.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

08:26 08.01.2020