Чернігівська область, Ніжинський район

Податкові новини

За сім місяців поточного року на Чернігівщині сплачено податків, зборів та єдиного внеску понад 8,7 млрд гривень

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів протягом січня-липня 2019 року від платників податків надійшло понад 6 млрд грн податків і зборів.

09:16 14.08.2019

Від платників податків Чернігівщини на підтримку української армії надійшло близько 203 млн грн військового збору

За січень – липень поточного року платниками податків Чернігівської  області сплачено близько 203 млн грн військового збору. Це майже на 29 млн грн більше аналогічного періоду  минулого року.

09:15 14.08.2019

До органів ДФС області надійшло близько 80 тис звернень щодо отримання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг

За  січень-липень 2019 року до податкових органів Чернігівської області надійшло близько 80 тис звернень від платників податків для отримання адміністративних, консультативних та  інформаційних послуг.

09:11 13.08.2019

Скільки податків сплатили у липні платники Чернігівщини

Платниками податків Чернігівської області до бюджетів усіх рівнів у липні поточного року сплачено більше 861 млн грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено більш як на 17 відс або на суму близько 126 млн гривень.

09:29 09.08.2019

За сім місяців платникам податків Чернігівщини з бюджету повернуто 741 мільйон гривень ПДВ

За інформацією управління податків і зборів з юридичних осіб, протягом січня–липня поточного року підрозділами ГУ ДФС у Чернігівській області проведено у встановлені законодавством терміни камеральні перевірки 226 суб’єктів господарювання-0юридичних осіб з питань достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму понад 693 мільйони гривень.

15:00 06.08.2019

Як самостійно повторно (дистанційно) сформувати сертифікат електронного ключа

Звертаємо увагу, що починаючи з 01.08.2019 клієнти зможуть отримати електронні довірчі послуги виключно на захищені носії ключової інформації, - повідомляє Інформаційно-довідковий департамент ДФС України (далі – АЦСК ІДД ДФС).

08:35 29.07.2019

Фіскальна служба області застерігає суб’єктів господарювання від неправомірного заниження митних платежів

Підрозділом митного аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області під час документальної невиїзної перевірки одного із суб’єктів зовнішньо економічної діяльності, виявлено факт імпортування на митну територію України розкидача мінеральних добрив вартістю понад 152 тис грн з ухиленням від сплати належних сум митних платежів.

12:29 26.07.2019

Якщо об’єкти нерухомості одного власника розміщені у різних населених пунктах – куди звертатися для проведення звірки даних

Зверніть увагу, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації).

12:25 26.07.2019

Щоб не довелося платити штраф – перевіряйте своїх контрагентів

Про це попереджають фахівці управління аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області. Так нещодавно одному з чернігівських підприємств за результатами перевірки було донараховано до сплати в бюджет 1 млн гривень.

10:50 15.07.2019