Фонд соціального страхування інформує

ФССУ виплатить потерпілим 17 млн грн для забезпечення їх доглядами, ліками і засобами реабілітації

Потерпілі на виробництві отримають від Фонду соціального страхування України виплати на забезпечення їх медико-соціальними послугами, які були нараховані раніше, однак не профінансовані через припинення ФССУ.

12:07:42 21.02.2023

Кількість профзахворювань у 2022 році зменшилася на 15,6%

У минулому році Фондом соціального страхування України зареєстровано 2 465 випадків хронічного професійного захворювання (отруєння) українських працівників. Порівняно з 2021 роком кількість встановлених профзахворювань зменшилась на 15,6%, або 456 випадків.

12:05:09 21.02.2023

Фонд соціального страхування України завершив передачу справ потерпілих до Пенсійного фонду

У січні Фонд соціального страхування України завершив передачу справ про страхові виплати потерпілих на виробництві – загалом до Пенсійного фонду передано сотні тисяч особових справ в усіх регіонах. Це дозволить Пенсійному фонду забезпечити страховий захист близько 170 тисяч українців, які постраждалі внаслідок нещасних випадків на роботі або мають професійне захворювання, а також їх родин.

15:55:30 08.02.2023

43 українці загинули на роботі внаслідок сп’яніння

Робота в стані сп’яніння є частою причиною травм – навіть невеликий вміст алкоголю в крові, який не має явних зовнішніх ознак, зменшує швидкість реакцій, знижує уважність та прискорює стомлюваність.

15:54:24 08.02.2023

Ким замінити комісії з соціального страхування та як призначати допомоги за лікарняними

З 01 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», якою було внесено ряд змін до розрахунку і призначення допомог за лікарняними.

15:35:10 11.01.2023

Потерпілим направлено понад 900 млн грн щомісячних страхових виплат у січні

В Україні триває реорганізація системи соціального страхування – з 01 січня 2023 року Фонд соціального страхування України передав свої завдання та функції до Пенсійного фонду. Зокрема, до компетенції ПФУ тепер входить фінансування лікарняних і декретних допомог, допомог на поховання, а також одноразових і щомісячних страхових виплат.

15:34:58 11.01.2023

Реорганізація: куди подавати заяви-розрахунки з 01 січня

З 01 січня 2023 року Фонд соціального страхування України передав свої завдання та функції до Пенсійного фонду – відтепер саме ПФУ є уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. ФССУ перебуває в процесі припинення.

11:53:07 05.01.2023