Чернігівська область, Ніжинський район

Фонд соціального страхування інформує

Як отримати послуи з відновлювального лікування у реабілітаційних відділеннях санітарно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України?

Майже 1,4 млн українців отримали від ФССУ матеріальне забезпечення у І півріччі

Фонд соціального страхування України профінансував надання допомог по тимчасовій втраті працездатності, допомог по вагітності та пологах, допомог через ізоляцію від COVID-19 і допомог на поховання для майже 1,4 млн працюючих українців упродовж перших шести місяців 2020 року.

10:56:11 15.07.2020

Лікарі-ФОП можуть видавати лікарняні тривалістю до 10 днів

Фонд соціального страхування України надає допомогу по тимчасовій втраті працездатності за листками непрацездатності, виданими лікарями закладів охорони здоров’я будь-якої форми власності, а також лікарями, які ведуть приватну медичну практику як фізичні особи-підприємці.

10:55:25 15.07.2020

Уряд затвердив виплати медикам у разі інвалідності або смерті від COVID-19 через Фонд соціального страхування України

Фонд соціального страхування України здійснить страхові виплати у випадку захворювання або смерті медичних працівників у  зв’язку з інфікуванням коронавірусною хворобою. Відповідний порядок надання страхових виплат Кабінет Міністрів України затвердив сьогодні, 17 червня.

15:14:44 18.06.2020

Фонд отримав 3 357 повідомлень про гостре профзахворювання медиків на COVID-19

Станом на сьогодні, 17 червня, Фонд соціального страхування України отримав 3 357  повідомлень від закладів охорони здоров’я щодо гострого професійного захворювання медичних працівників на COVID-19. Про це начальник управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції ФССУ Сергій Таровик повідомив на селекторній нараді за участі начальників відділів управління профілактики страхових випадків, керівників і страхових експертів з охорони праці управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві.

15:14:27 18.06.2020