Чернігівська область, Ніжинський район

Про карантинні нововведення з ЄСВ!

З метою підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19)» Законом України від 17.03.2020 №533-IX запроваджені нововведення для фізичних осіб-підприємців.

15:05:11 30.03.2020

Набрали чинності важливі закони, спрямовані підтримку платників на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби!

16:59:04 24.03.2020

Підтримка платників ЄСВ на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби

16:54:37 24.03.2020