Чернігівська область, Ніжинський район

Оголошення

У Чернігівській митниці ДФС діє «гаряча» телефонна лінія з питань оформлення транспортних засобів

З метою оперативного надання консультацій з питань, що виникають у громадян при реалізації норм Закону України від 08.11.2018 №2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» та Закону України від 08.11.2018  №2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» у Чернігівській митниці ДФС створено «гарячу» телефонну лінію.

14:01 06.12.2018

Реалізація смарт-карток або талонів на пальне: коли необхідно реєструватися платником акцизного податку

У разі якщо суб’єкт господарювання здійснює операції лише з талонами та/або смарт-картками на пальне без реалізації пального в розумінні абз. 2 п.п. 14.1.212 ст. 14 ПКУ, при цьому договором передбачено постачання карток (талонів) як торговельної послуги на отримання палива, то за такими операціями суб’єкт господарювання не повинен реєструватись платником акцизного податку як особа, що реалізує пальне, та складати акцизні накладні.

16:23 05.12.2018

Права платника податків при оскарженні податкових повідомлень – рішень в адміністративному та судовому порядку

У разі незгоди платника податків з податковими зобов'язаннями, донарахованими йому податковим органом, або незгоди з іншим рішенням податкового органу, такий платник податків має право оскаржити рішення податкового органу в адміністративному або судовому порядку.

16:22 05.12.2018

03.12.2018 відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області, які підлягають продажу з

Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області інформуває Вас про те , що 03.12.2018 відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об’єктів  приватизації комунальної власності Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.

12:54 04.12.2018

Вертіївська СВК інформує

Вертіївська сільська виборча комісія Ніжинського району Чернігівської області зареєструвала кандидатами у депутати Вертіївської сільської ради по одномандатних виборчих округах:

14:51 30.11.2018

Оголошення!!!

Вертіївська амбулаторія загальної практики сімейної медицини КЗ «Ніжинського районного центру ПМСД» запрошує на роботу сімейного лікаря або лікаря терапевта. Високу оплату праці та забезпечення житлом гарантуємо.

14:03 27.11.2018

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Чернігівський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі повідомляє, що згідно діючої обласної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2016 - 2020 роки, жителі сіл, селищ, селищ міського типу та малих міст Чернігівської області мають можливість отримати довгострокові пільгові кредити на наступні цілі:

10:51 27.11.2018