Запрошуємо на військову службу за контрактом у морську піхоту

Наразі в підрозділах морської піхоти актуальними є майже сотня вакансій. Серед них як бойові, так і цивільні професії. Зокрема, потрібні стрільці, кулеметники, гранатометники, навідники, снайпери, розвідники, вогнеметники, командири різних спеціалізацій тощо. Також роботу пропонують кухарям, діловодам, бухгалтерам, медикам, електрикам, водіям, електрогазозварникам, токарям.

11:35:45 15.04.2024

Благодійна організація «ВЕСТ СУППОРТ В УКРАЇНІ» виконує партнерську програму спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (далі - ФАО) (англ. Food and Agriculture Organization, FAO).

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини розпочинає програму підтримки здоров'я сільськогосподарських тварин, яких утримують малі сільські домогосподарства.

15:11:26 11.04.2024

Розпорядження 18

Про затвердження плану заходів з реалізації "Національної стратегії із створення без бар'єрного простору в Україні на період до 2030 року"

11:28:14 28.02.2024