Чернігівська область, Ніжинський район

Оголошення

До уваги громадян Вертіївської ОТГ

Щовівторка з 9 00 до 13 00, та щочетверга з 14 00 до 18 00 в приміщені ЦНАП, відвідувачів прийматиме дільничий поліцейський Котюх Андрій Олександрович. Моб.тел. 096-264-302-04

14:21 14.01.2020

Пенсії для ветеранів праці та військових підвищилися

З першого січня 2020 року 67,1 тис. непрацюючих пенсіонерів Чернігівщини, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше від 30 років для жінок та 35 років – для чоловіків, отримають підвищенні пенсії. Разом з тим розмір пенсії для даних категорій громадян не може складати менше 2000 грн. Про це повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

13:45 14.01.2020

Лідія Падалка: «Служба зайнятості – це не виплати і компенсатори, а можливості для суб’єктів ринку праці»

21 грудня 2019 року виповнюється 29 років від дня створення державної служби зайнятості. Напередодні чергової річниці її працівники підводять підсумки діяльності на ринку соціальних послуг та дають оцінку досягнутому.

14:18 20.12.2019

У службі зайнятості працює новий електронний сервіс

Завдяки сервісу «Електронна черга» на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, сьогодні є можливість, не виходячи із дому та не витрачаючи часу та коштів на проїзд, записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості України за посиланням: http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about

09:23 17.12.2019

Оголошення

З метою привернення уваги до проблем людей з інвалідністю, розширення можливостей людей з інвалідністю, залученню їх до соціального життя громади запрошуємо до співпраці на волонтерських засадах громадські організації, жителів громади, всіх небайдужих.

16:42 28.11.2019

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Вертіївської сільській ради: с. Заньки, с. Велика Кошелівка, с. Дуболугівка.

Організатор конкурсу:  1.1. Найменування: Виконавчий комітет  Вертіївської сільської ради Ніжинського  району Чернігівської області.  1.2. Юридична адреса: 16624, Чернігівська обл. Ніжинський р-н. с.Вертіївка, вул. Миру, 126.  1.3. Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

12:26 14.11.2019

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Вертіївської сільській ради: с. Вертіївка, с. Хомине, с. Холявки, с. Титівки, с.Яблуневе, с. Бобрик, с. Низи,

12:23 14.11.2019