Чернігівська область, Ніжинський район

Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Вертіївської сільській ради: с. Заньки, с. Велика Кошелівка, с. Дуболугівка.

Організатор конкурсу:  1.1. Найменування: Виконавчий комітет  Вертіївської сільської ради Ніжинського  району Чернігівської області.  1.2. Юридична адреса: 16624, Чернігівська обл. Ніжинський р-н. с.Вертіївка, вул. Миру, 126.  1.3. Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

12:26 14.11.2019

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Вертіївської сільській ради: с. Вертіївка, с. Хомине, с. Холявки, с. Титівки, с.Яблуневе, с. Бобрик, с. Низи,

12:23 14.11.2019

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Вертіївської сільській ради: с. Березанка, с. Черняхівка, с. Лісове, с. Мала Кошелівка.

Організатор конкурсу:  1.1. Найменування: Виконавчий комітет  Вертіївської сільської ради Ніжинського  району Чернігівської області.  1.2. Юридична адреса: 16624, Чернігівська обл. Ніжинський р-н. с.Вертіївка, вул. Миру, 126.  1.3. Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:  Секретар комісії — головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства сільської ради Савченко Сергій Володимирович.

12:21 14.11.2019

Земельний форум

29 листопада поточного року в м. Київ (готель Україна,                               вул. Інституцька, 4) відбудеться перший земельний форум «Доступ до фінансів та лізингу».

10:50 28.10.2019

До уваги агровиробників

На виконання листа Служби автомобільних доріг у Чернігівській області №01-06/2132/05 від 07.10.19 доводимо до вашого відома, що в результаті комісійного обстеження автомобільних доріг області було виявлено нанесення грунту на покриття проїзної частини під час збирання сільгосппродукції від сільгосптехніки.

14:48 16.10.2019

Відділення Національної служби посередництва і примирення на варті забезпечення стабільності стану соціально-трудових відносин Чернігівщини

Нещодавно в нашій державі відбулися вибори Президента України та депутатів Верховної Ради. Вся громадськість сподівається, що після реформування спільними зусиллями влади та суспільства, оновлення багатьох галузей економіки буде досягнуто сталого соціально-економічному розвитку держави та підвищення рівня добробуту наших громадян.

15:01 06.09.2019