Чернігівська область, Ніжинський район

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує.

16:45 14.01.2019

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,7116 га для реконструкції автозаправної станції з комплексом супутнього обслуговування під багатопаливний автозаправний комплекс в межах населеного пункту за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район с. Бобрик, вул. Набережна (Петровського), 21 (надалі детальний план території)

16:00 14.01.2019

Міністерство Оборони України повідомляє

Повідомляю Вас, що з 28 грудня 2018 року Ніжинський об’єднаний міський військовий комісаріат перейменовано на Ніжинський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки  просимо Вас  врахувати для  подальшій роботі.

15:30 04.01.2019

При сплаті податків уточніть реквізити бюджетних рахунків

Звертаємо увагу платників податків, що у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України (далі - Казначейство) централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, з 02.07.2018 діють нові рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

09:45 27.12.2018