Чернігівська область, Ніжинський район

РАННІ БАШТАННІ КУЛЬТУРИ: ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ОТРУЄННЯ

У супермаркетах і на ринках вже з’явилися перші дині та кавуни. Безперечно, плоди баштанних культур дуже смачні та корисні для здоров’я, адже містять вітаміни А, С, В1, В3, РР, солі магнію, калію, марганцю, нікелю, заліза. Проте користь організму принесуть лише стиглі плоди, що споживаються у період їх повного дозрівання - кінець серпня - початок вересня.

11:37:15 16.07.2024

Увага!

Посилання на Телеграм-бот: http://t.me/.poshukditei_bot

14:31:03 10.07.2024

На Чернігівщині система БПД шукає психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей

Розпочався конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей через систему БПД: прийом документів до 27 червня. Про це повідомляють в Координаційному центрі з надання правничої допомоги.

16:32:23 27.06.2024

ПРОФІЛАКТИКА ВИНИКНЕННЯ ЗАХВОРЮВАННЯ НА БОТУЛІЗМ

В теплу пору року завжди виникає загроза здоров’ю та навіть життю людини через харчові отруєння, викликані вживанням неякісних, зіпсованих або брудних продуктів.  Особливу небезпеку становить гостре токсико - інфекційне захворювання — БОТУЛІЗМ.

16:22:21 26.06.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

Координаційним центром з надання правничої допомоги в період з 12 червня по 07 серпня 2024 року оголошено конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги (далі – конкурс з відбору психологів.

09:33:55 25.06.2024

ПРОФІЛАКТИКА ХОЛЕРИ

Останнім часом наша країна вимушена стикатися з небезпеками, які раніше були для нас забутими. Активні воєнні дії, зруйнована інфраструктура у поєднанні з сезонним підвищенням температури повітря, погіршення якості питної води або її відсутність на частині територій, неможливість дотримання елементарних санітарних норм та правил особистої гігієни в деяких регіонах країни значно підвищує ризики виникнення та розповсюдження інфекційних хвороб, зокрема холери.

16:09:12 10.06.2024