щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки у весняно-літній пожежонебезпечний період

ПАМЯТКА ЖИТЕЛЯМ ВЕРТІЇВСЬКОЇ ОТГ

Вертіївська сільська рада З А С Т Е Р І Г А Є !!!

За минулі два тижні виникло 6 пожеж:

1. 25 квітня надійшло повідомлення до пожежної частини в с. Вертіївка, горіла ферма поблизу житлових будівель. Причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
  2. 29 квітня надійшло повідомлення до пожежної частини в с.Мала Кошелівка про пожежу в с. Лісове, горіла суха трава та малі дерева біля лісу,  неподалік житлових будівель .
  3. 30 квітня надійшло повідомлення до пожежної частини с.Вертіївка, про пожежу на околиці села, горіла суха трава та листя з дерев. Причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
  4. 3 травня надійшло повідомлення до пожежної частини с.Вертіївка, про пожежу лісо-посадки та сухої трави на поля біля с.Вертіївка. Причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
  5. 05 травня надійшло повідомлення до пожежної частини в с.Мала Кошелівка про пожежу біля лісового масиву, горіла суха трава. Причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
  6. 7 травня надійшло повідомлення про горіння чагарників та поля з сухою травою, поблизу житлових будівель жителів с. Вертіївка. Причина пожежі: необережне поводження з вогнем.

Щоб зберегти своє життя та життя близьких вам людей, пам’ятайте:

1. Сіно, солому та інші грубі корми необхідно складувати в найбільш віддаленому від житлового будинку і господарських будівель місці.
  2. Сухе листя, бадилля, сміття тощо на території житлових будинків садибної забудови, дач, садових ділянок дозволяється на відстані не менше 30 м від житлових та господарських будівель і лише під наглядом дорослих.
  3. Забороняється розведення багать у вітряну погоду.
  4. Закриття дач, садових будиночків на тривалий час, електромережа повинна бути знеструмлена на вводі (електрощиті).
  5. Не допускати зберігання балонів з горючим газом на балконах та лоджіях, захаращувати їх макулатурою, старими меблями тощо.
  6. Не допускати користування смолоскипами, свічками, сірниками тощо, відвідуючи горища та підвали.
  7. Виходячи з дому, переконайтесь, що електричні та газові прилади відключені.
  8. Маленька іскорка може стати причиною великого лиха.
  9. Паління в стані алкогольного сп’яніння може призвести не лише до пожежі, а і до загибелі самої людини.
  10.  Обережне користування вогнем допоможе Вам зберегти роками надбане майно, а не рідко і життя Ваше та оточуючих Вас людей.