Мітинг-реквієм до 74-ї річниці визволення Ніжинщини від фашистських загарбників у селі Вертіївка

Дата: 15.09.2017 18:04

Біля районного військово-історичного музею ім. М. П. Кирпоноса відбувся мітинг-реквієм до 74-ї річниці визволення Ніжинщини від фашистських загарбників та Дня Партизанської слави.

На фронтах Другої світової війни мужньо билися з ворогом 1277 жителів Вертіївки. За героїзм, виявлений в боях з фашистськими загарбниками, 628 чоловік нагороджено орденами та медалями. Високе звання Героя Радянського союзу отримали льотчики Федір Яловий та Іван Мороз. 657 мешканців нашого села загинули смертю хоробрих, серед них Герой Радянського союзу, командуючий Південно-Західним фронтом генерал-полковник Михайло Кирпонос.

Згадали і війну сьогоднішню. Адже і в зоні АТО вертіївчани понесли втрати. Олег Андрієць загинув 1 вересня 2014 року поблизу Новоазовська.

Світлу пам'ять тих, хто загинув у різні роки війни, прийшли вшанувати учні загальноосвітньої школи та вертіївчани.