У громаді вшанували ліквідаторів на Чорнобильській АЕС

Дата: 27.04.2017 00:36

26 квітня по всій Україні вшановують пам'ять ліквідаторів та жертв аварії. Жахлива катастрофа в Чорнобилі ніколи не зітреться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь, сіючи після себе смерті та хвороби багатьох людей. Вона є болем та чорною сторінкою в історії для всієї України.

Долучились до вшанування тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи людство від атомного лиха і учні Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. П. Кирпоноса. Для дітей 8-11 класів проведено лекцію про ті страшні дні. До заходу також залучили ліквідаторів, що проживають на території Вертіївської громади. Виступив з словами вдячності та найкращими побажаннями ліквідаторам голова Вертіївської громади Ігор Мороз. Ліквідаторам та вимушеним переселенцям надали грошову допомогу з бюджету громади.