«Любисток» нагороджений дипломом на VII Обласному фестивалі - конкурсі імені Василя Полевика

Дата: 07.06.2017 00:44

У день Святої Трійці, 4 червня,   аматорський жіночий колектив «Любисток» Вертіївської сільської ради  художній керівник Інна Малаш взяв участь у  VII Обласному  фестивалі - конкурсі імені Василя Полевика.

У фестивалі-конкурсі взяли участь 28 колективів з усієї області. Аматорський жіночий колектив «Любисток» був нагороджений Дипломом III ступеня в номінації «Ансамблі народної пісні» та Подякою товариства «Чернігівське земляцтво».

*Довідково

Музикант і хоровий диригент Василь Полевик 30 років віддав хору "Полісся" села Іванівка Чернігівського району, 13 років - фольклорно-етнографічному колективу "Спадщина" рідного села. В.Полевик був першим директором Чернігівського музичного училища імені Левка Ревуцького, майже 13 років очолював обласну філармонію. З фольклорними експедиціями музикант обійшов і об'їхав майже всю область. Мав дивовижну пам'ять, яка утримувала тисячі пісень. За життя видав 84 збірки пісень Чернігівського краю. За свою подвижницьку працю В.Полевик був удостоєний звання заслуженого працівника культури України, лауреата обласних премій ім. Г.Верьовки та Б.Грінченка.