Урочистості з нагоди Дня медичного працівника у Вертіївській громаді
Дата: 17.06.2017 00:46
Кількість переглядів: 788
У третю неділю червня своє професійне свято День медичного працівника відзначають медики. Напередодні професійного свята відбулися урочистості у приміщенні Вертіївської сільської ради. Присутні медичні працівники приймали сердечні вітання від голови сільської ради Ігора Мороза, який у виступі подякував за нелегку працю і побажав міцного здоров'я, терпіння, добробуту, злагоди в родинах.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414313/5eba6537b92cc5d6f08635dcc17a772c.jpg)
Нагородили грамотами за сумлінну працю в галузі охорони здоровя, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення високого рівня надання медичної допомоги жителям громади Сардак С. М., Лоханько Н. П., Півень І. М., Крупельницьку С. В. та подяками Осташка В. І., Іваненко А. В., Доценко К В. По завершенню урочистостей відбувся святковий концерт.
Від виконавчого апарату та депутатського корпусу Вертіївської громади висловлюємо всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Бажаємо всім міцного здоров’я на довгі роки, родинного тепла і затишку, творчої наснаги та нових успіхів у благородній справі.
« повернутися