Вертіївський рій «Соколи» вибороли шістнадцяте місце у грі «Сокіл»

Дата: 27.05.2017 00:51

25 травня відбулося закриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2017.

У грі серед 33 роїв-учасників був рій Вертіївської громади.

Рій «Соколи» складався з 8 учасників. Це учні 10 та 8 класів, ройовий Коромисел Олександр. Підготовка рою до гри здійснювалася керівником Сидорцем О. М., заступником керівника рою Півторацьким С. М. та виховником Носач В. О.

П’ять днів рій проживав табором у селищі Количівка. Учасники гри крокували строєм, долали смугу перешкод, показували свої знання з першої долікарської допомоги та історії, стріляли із пневматичної зброї, штовхали гирю, показували свої вміння орієнтуватися на місцевості та продемонстрували свій творчо-мистецький звіт.

Урочистий захід закриття гри відбувся на Красній площі у місті Чернігів. Серед гостей був заступник Міністра освіти і науки України, голова штабу з організації та проведення ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Павло Хобзей.

Вертіївський рій «Соколи» вибороли 16 місце та були нагороджені грамотами.