«Козацькому роду нема переводу!» - тематична розвага у дошкільному закладі Вертіївської ОТГ

Дата: 14.10.2017 00:53

13 жовтня 2017 року у Вертіївському дошкільному навчальному закладі  «Колосок» Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області відбулася тематична розвага «Козацькому роду нема переводу» присвячена Дню захисника України.

Головними гостями свята були учасники бойових дій у зоні АТО: Залозний Іван Сергійович, Назаренко Олексій Юрійович, Міщенко Віктор Миколайович, батьки вихованців, працівники закладу, вихованці. Для гостей діти декламували вірші, співали патріотичні пісні про Україну.

Учасники гуртка «Маленький актор» на чолі з керівником гуртка Валентиною Салівон підготувавли театралізовану виставу «Як маленький Гриць Україну рятував» під час якої вони проявили творчу активність та креативність, показали свою відданість Україні.

Свято закінчилось врученням грамоти Вертіївської сільської публічної бібліотеки Зоценку  Євгену, вихованцю старшої групи «Дзвіночок» за зайняте І місце в номінації «Село – Вертіївка прекрасне» у фото-конкурсі «Мальовничі краєвиди рідного села» та врученням подарунка.

Яна Проценко, Завідуюча ДНЗ «Колосок»