У бібліотеках громади книжкові надходження

Дата: 07.04.2017 01:58

5 квітня у Вертіївській сільській публічній бібліотеці показали щойно придбані книги.

Директор Вертіївської сільської публічної бібліотеки Соколова Я. О. розповіла про нові надходження.

«Коли утворилася громада, ми вирішили почистити фонди, що перейшли нам від Ніжинської центральної бібліотечної системи. Бібліотечний фонд довго не чистився. У фондах зберігалося багато книжок, що втратили свою значимість. Ми залишили книги в кількохпримірниках. Цю літературу ми ніби законсервували. Під час огляду фондів ми виокремили масу періодичних видань (газети та журнали), термін зберігання яких вичерпався та здали на макулатуру».

За отримані кошти було придбано нові книжки для всіх бібліотек громади. Серед нових придбань: журнали, плакати та книжки. Яку саме замовити літературу визначили запити читачів. Багато запитували книги В. Підмогильного, М. Цветаєвої, П. Глазового та інших. Цікаво, що запитують книги, які написані українською мовою. Також замовили літературу для молодших читачів та різні довідники чи порадники. Загалом придбали 120 книжок на 4300 грн. Вже завтра по одному-два примірника придбаної літератури передамо у наші філії в інші села громади.