На базі комунального підприємства «Культурно-спортивний комплекс» діє секція вільної боротьби для дітей

Дата: 07.02.2018 08:01

У другій половині грудня директор комунального підприємства, майстер спорту з вільної боротьби Сергій Овсієнко розпочав тренування. Діти займаються у відремонтованому залі зі спеціальним покриттям. За кошти статутного капіталу підприємства (100 тис. грн.) придбали килим та спортивний інвентар (2 шведські стінки, м’ячі, манекени, скакалки, канати, тенісні столи та більярд).

За спонсорські кошти облаштували санвузли. Відремонтували спортивні зали. Придбали 15 стільців.

Доки діти займаються в секціях, батьки можуть пограти в настільний теніс чи більярд.

“Плануємо найближчим часом розпочати роботу секцій боксу, волейболу та баскетболу”, - розповів про плани на майбутнє Сергій Овсієнко.