Нова спецтехніка з'явилася у комунального підприємства “Альянс”

Дата: 07.02.2018 08:06

Комунальне підприємство “Альянс” поповнило свою автобазу. У середині січня придбано на суму 135 тис грн. спецтехніку асенізатор ГАЗ 53.

Основне чим ми керувалися, обираючи, що придбати для підприємства—потреба бюджетних навчальних закладів. Значна сума коштів витрачалася сільською радою на викачку нечистот. За півмісяця роботи спецавтомобіля, сім разів відкачували нечистоти у школі. Така ж проблема є й у приватних домоволодіннях. Замовити машину з міста — дорого. Оскільки комунальне підприємство має заробляти на своє утримання самостійно, то й вирішили придбати саме асенізатора. Тариф для населення на такий вид послуг вже затверджений. Вартість одного метра кубічного нечистот становить 219 грн,” - розповів директор комунального підприємства “Альянс” Сергій Серновець.