Ювілейним «Лицарським Хрестом добровольця» нагородили Олега Прокопця

Дата: 19.03.2018 09:47

Це вже п’ята церемонія нагородження бійців, які пішли захищати нашу країну у складі добробатів. Лицарський хрест вже отримали 100 захисників, 20 з яких загинули на неоголошеній війні. 14 березня на церемонії вручення “Лицарського Хреста” нагородили 20 бійців-добровольців із Чернігівщини. І цього разу чотири відзнаки було вручено посмертно рідним героїв. Орден “Лицарський Хрест добровольця” вручили ніжинцям Олександрові Кондратьєву, Олегу Прокопцю та Станіславу Прощенку. Поміж нагородженням святковий концерт.

Нагороду «Лицарський хрест добровольця».Започатковано чернігівськими волонтерками. Її вручають місцевим бійцям, котрі пішли на фронт за власним бажанням. Не важливо до якого з формувань.

Фото Ігоря ВОЛОСЯНКІНА