Дата: 26.12.2017 09:55

Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації –генерального плану та плану зонування території (Зонінг) населених пунктів Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області: с. Вертіївка, с. Мала Кошелівка, с. Бобрик, с. Яблуневе.

Враховуючи зміни в соціально-економічному розвитку Вертіївської сільської ради та необхідність удосконалення територіального розвитку, керуючись                 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», статтями 10, 16, 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 17 Закону України «Про основи містобудування», частиною 1.4. Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України                                              від 16.11.201 № 290, Вертіїська сільська рада вирішила розробити Генеральний план та план зонування території.

Підстава для розроблення: рішення Вертіївської сільської ради від 20 грудня 2017 року «Про організацію розробки генерального плану та плану зонування території (Зонінг) населених пунктів Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області: с. Вертіївка, с. Мала Кошелівка, с. Бобрик,                      с. Яблуневе».

Замовник: Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області.

Метою проекту є вирішення питань пов’язаних з:

- передачею (наданням) земельних ділянок у власність чи користування громадянам та юридичним особам на території Вертіївської сільської ради для містобудівних потреб;

- раціональним використання ресурсів, встановленням відповідного режиму забудови територій та залученням інвесторів до населених пунктів Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі до Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (вул. Миру,126, с. Вертіївка Ніжинський район Чернігівська обл., відділ організаційно – кадрової роботи та інформаційної діяльності Вертіївської сільської ради (кабінет № 12, 1-й поверх), протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації - генерального плану та плану зонування території (Зонінг) населених пунктів Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області: с. Вертіївка, с. Мала Кошелівка, с. Бобрик, с. Яблуневе (Тел. 04631- 68172).

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.