Оголошення про оприлюднення детального плану території «Детальний план території в с. Вертіївка, вул. Воздвиженська, 183, (за межами населеного пункту) урочище «Круча» Ніжинського району, Чернігівської області»

Дата: 27.10.2017 10:04

«Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо
врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення  проектів
містобудівної документації на місцевому рівні»,
затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011,

з 27 жовтня 2017 року розпочинається оприлюднення детального плану території «Детальний план території в с. Вертіївка, вул. Воздвиженська, 183, (за межами населеного пункту) урочище «Круча» Ніжинського району, Чернігівської області» з метою впорядкування території (забудови групою нежитлових приміщень).

Розробник: ПП «Архітектурно – будівельна майстерня Травки З.С.»                        м. Чернігів. (головний архітектор проету Травка – Бабенко Ю.В., сертифікат архітектора серія АА №002896)

Замовник: Ніжинська районна державна адміністрація Чернігівської області.

Підстава для розроблення містобудівної документації: розпорядження №215 від 28 липня 2017 року Ніжинської районної державної адміністрації Чернігівської області «Про розрозроблення проекту детального планування території в с. Вертіївка, вул. Воздвиженська, 183 (за межами населеного пункту урочище «Круча».)

Даний проект розміщено у відділі житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та земельних відносин Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області за адресою: вул. Миру,               буд. 126, с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська обл. та на офіційному сайті Вертіївської сільської ради.

Відповідальна особа: начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та земельних відносин Вертіївської сільської ради – Бородавко О.П., тел. (04631) 90821.

22 листопада 2017 року об 11.00 в актовому залі Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області буде проведена презентація «Детального плану території в с. Вертіївка,                                    вул. Воздвиженська, 183, (за межами населеного пункту) урочище «Круча» Ніжинського району, Чернігівської області».

Пропозиції до Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (вул. Миру, буд. 126, с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська обл., загальний відділ організаційно–кадрової роботи,                       тел. (04631)68172  щодо розробленої містобудівної  документації у термін по 11 листопада 2017 року мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на
території Вертіївської сільської ради  Ніжинського району Чернігівської обл.;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території Вертіївської сільської ради   Ніжинського району Чернігівської обл;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської обл;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність
яких поширюється на територію
Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської обл;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих
рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними вказаними вище пунктами або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про
регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються   громадянами   у письмовому вигляді із зазначенням прізвища,  ім'я  та  по  батькові,  місця  проживання,особистим підписом і повинні містити обґрунтування з  урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Схема розташування земельної ділянки додаток до проекту Детального плану території в с. Вертіївка, вул. Воздвиженська, 183, (за межами населеного пункту) урочище «Круча» Ніжинського району, Чернігівської області»

План існуючого використання території додаток  до проекту Детального плану території в с. Вертіївка, вул. Воздвиженська, 183, (за межами населеного пункту) урочище «Круча» Ніжинського району, Чернігівської області»

Проектний план. План червоних ліній додаток до проекту Детального плану території в с. Вертіївка, вул. Воздвиженська, 183, (за межами населеного пункту) урочище «Круча» Ніжинського району, Чернігівської області»

Схема організації руху транспорту і пішоходів додаток  до проекту Детального плану території в с. Вертіївка, вул. Воздвиженська, 183, (за межами населеного пункту) урочище «Круча» Ніжинського району, Чернігівської області»