Шановні працівники закладів дошкільної освіти !

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

З нагоди свята вшановую та приєднуюся до теплих слів вдячності на адресу вихователів, методистів, нянечок та всіх працівників дошкільних закладів. Бажаю міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми, а життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних. Щира подяка вам за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм!

сільський голова І.Г. Мороз