Учні своїми силами відновили волейбольну площадку

Дата: 13.04.2017 10:12

12 квітня учні Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів у рамках Всеукраїнського місячника з облаштування простіших спортивних споруд під гаслом «Спорт для всіх – спільна турбота» відновили вуличну волейбольну площадку.

У позаурочний час учні 9-10 класів під керівництвом вчителя фізкультури Півторацького С. з допомогою реманенту (лопати, відра, возик) піском висипали межі вуличного волейбольного майданчика та вирівняли його поверхню.

Всеукраїнський місячник з облаштування простіших спортивних споруд під гаслом «Спорт для всіх – спільна турбота» триває в Чернігівській області з 1 по 30 квітня. Місячник передбачає силами учнів, волонтерів, громадських активістів провести реконструкцію, ремонт та облаштування спортивних майданчиків та проведення організаційно-розяснювальну роботу з населенням щодо розвитку оздоровчої фізичної культури.