Зі святом 1-го вересня

Дата: 06.09.2016 10:12

Вересень щедро сонцем зігрітий.
В школу повсюди сходяться діти.
Квіти барвисті в них у руках,
Вогники щастя ясніють в очах.
В кожного радісна усмішка сяє.
Дзвоником першим їх школа вітає.

Є восени такий день, коли школа наповнюється дитячим сміхом, пишними бантами, турботливо зав’язаними краватками, радісним хвилюванням та оазисами квітів. Так, це свято 1-го вересня, день, який знаменує початок нової подорожі до країни знань.

1 вересня 2016 року Вертіївська школа знову зустрічала своїх школярів гостинно відкритими дверима. О 9.00 годині відбулася урочиста святкова лінійка. Особливою у житті вона стала для першачків, які, міцно тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на шкільний поріг. Хвилюючим і дещо сумним це свято було для одинадцятикласників

Багато було запрошено гостей на свято 1-го вересня, які прийшли привітати школярів. Серед них і начальник відділу освіти Вертіївської об’єднаної територіальної громади, Савченко Людмила Анатоліївна і завідуюча ДНЗ «Колосок», Проценко Яна Сергіївна, і сільський голова Мороз Ігор Григорович, який від щирого серця привітав учнів та вчителів з новим навчальним роком та побажав наснаги, успіхів та творчого натхнення.

А від імені всього колективу Вертіївської сільської ради хочеться додати, щоб і в учнів і у вчителів протягом усього навчального року був такий радісний та піднесений настрій, як цього святкового дня.