Урочисто, вдячно і шанобливо 9 травня у Вертіївській громаді відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 10.05.2017 10:13

Біля обеліску села Вертіївки відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги «Вклонися, мій травню високим могилам…».

Голова громади Ігор Мороз висловив свою вдячність усім тим, хто тоді стояв за мирне майбутнє для своїх нащадків та вклонився сивочолим ветеранам громади.

Настоятель Свято-Миколаївської церкви отець Василій провів поминальну панахиду.

Після мітингу у селі Вертіівка для жителів та гостей підготували свяковий концерт. Біля музею імені М. П. Кирпоноса зібралися глядачі, серед них і ветерани, і молодь. Улюблені пісні Перемоги пролунали від аматорського пісенного колективу Любисток. Також виступили учні школи: Владислава Азарова та Віталій і Олександр Андрійці. У концерті поєднали сучасні пісні та пісні часів війни.