Шановні жителі села Мала Кошелівка!

Дата: 23.09.2016 10:36

Сьогодні у вас чудове свято. Сьогодні, 23 вересня, День села Мала Кошелівка, яке є частиною нашої громади. Це село завжди славилося щирими та працьовитими людьми. А успіхи села та громади - це перш за все успіхи його жителів - працелюбних, добрих і чесних людей. Тому, дуже хочеться, щоб кожен житель Малої Кошелівки та всієї нашої громади беріг і плекав славні традиції, звичаї та свята свого села, примножував здобутки його на радість дітям та онукам. Бережімо кожне село нашої громади, бо село – це криниця нашого родоводу.

В цей святковий день прийміть щирі вітання. Зичу усім  здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє на нові звершення, на нові добрі починання. Зі святом Вас!