До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників!

Відбудуться виїзди мобільних консультативних пунктів з питань захисту прав землевласників та землекористувачів !

19 вересня 2017 року, з 12.30 до 15.00 в приміщенні Вертіївської сільської ради (с. Вертіївка, вул. Миру, 126).

Виїзд мобільного консультативного пункту буде проведено за участю представників: Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

В ході заходів заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства.

Запрошуємо всіх бажаючих.