XVIII сесія Вертіївської сільської ради 7 скликання

Дата: 07.02.2017 11:31

Фото без опису03 лютого відбулася 18 сесія Вертіївської сільської ради.  Присутніми були 13 депутатів, що засвідчило правомочність засідання. Це перше засідання депутатів 7 скликання у 2017 році.  Слід відзначити, що починаючи з цього засідання, і надалі депутати будуть звітувати за пророблену роботу в округах. На цьому засіданні заслухали Авдієнко С.М. 18 сесія пройшла за таким планом:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про виконання сільського бюджету  та  Програми соціально-економічного розвитку  територіальної громади  за 2016 рік.

2.Про внесення змін  до рішення  17 сесії сільської ради  7 скликання  від 27.12.2016 року «Про сільський бюджет  на 2017 рік «:

- про виділення коштів для ремонту  автомобіля швидкої допомоги Вертіївської амбулаторії

- про  виділення коштів комунальному закладу «Ніжинський  міський пологовий будинок»

- про виділення коштів   управлінню соціального захисту населення  району для утримання 5 підопічних в стаціонарному відділенні та 11  соціальних працівників

- про виділення коштів  на утримання викладачів  Вертіївського філіалу  Ніжинської районної дитячої школи мистецтв

- про виділення коштів  на утримання ФАПів

- про виділення коштів на придбання  апарату УЗД  для Ніжинської районної лікарні

- про виділення коштів  за виконання  програми первинної правової допомоги

- про виділення коштів  на утримання посади  тренера –викладача  Ніжинській районній ДЮСШ

3. Про внесення змін до структури виконавчого апарату сільської ради , шляхом введення до відділу сім’ї, молоді , спорту та соціального захисту населення  посади головного спеціаліста.

4. Про введення   до штатного розпису  Вертіївської ЗОШ  одиниці  вихователя-методиста  на 0,5 ставки.

5. Про внесення змін до Положень про місцеві податки і збори  на 2017 рік.

6. Про розроблення комерційної  пропозиції на розробку  проектно-кошторисної документації  дозвіллєвого клубу   в с. Вертіївка .

7. Про затвердження  експертного звіту  робочого проекту «Покращення екологічного стану пересохлої копаної водойми  шляхом її днопоглиблення  в с. Мала Кошелівка  Ніжинського району Чернігівської області.

8. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності сільської ради станом на 01.01.2017 рік

9. Про   надання  згоди  на продовження дії  договору  оренди  приміщення комунальної  власності  для ПП Бондаренко О.А.

10. Про   передачу  в оренду нежитлового приміщення комунальної власності сільської ради  в с. Вертіївка по вул. Шевченка , 1 «а»  площею 18 кв. м. для розміщення  класів  Ніжинської районної дитячої школи мистецтв.

11. Про затвердження Положення про знесення зелених насаджень  на території Вертіївської сільської ради .

12. Про  створення координаційної ради з питань  соціального супроводу  сімей та осіб, які опинилися  в складних  життєвих обставинах , затвердження Положення , чисельності та складу ради.

13. Про затвердження Програми «Молодь громади»  на 2017 рік.

14. Про  Програму  дитячої бездоглядності. Аналіз регуляторного  впливу.

15. Про   прийняття  в комунальну власність сільської ради військово-історичного музею ім. М.П.Кирпоноса .

16. Про  затвердження мережі закладів культури.

17. Про затвердження  Положень  про сільські клуби.

18. Про затвердження  Програми  по розвитку туризму  в територіальній громаді.

19. Про земельні питання:

- про виділення земельної ділянки під  будівництво дозвіллєвого клубу в селі Вертіївка

-  про виділення  земельної ділянки під полігон твердих побутових відходів  територіальної громади

- про припинення права користування земельними ділянками

- про затвердження проектів  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок

- про затвердження  технічних документацій із землеустрою

- про  надання згоди на  складання технічної документації із землеустрою

- про  надання згоди  на складання проекту  землеустрою

- про  погодження  на проведення  проектних та будівельних робіт  на території сільської ради волоконно-оптичної лінії зв’язку  до ФГ «ПІВНІЧ-АГРО»

20. Про  звіт депутата  сільської ради Авдієнко С.М.

21.Про  затвердження рішень  виконкому та розпоряджень  сільського голови.

22. Про  внесення змін до регламенту роботи сільської ради  щодо  прийомних днів : з понеділка перенести на вівторок.

23. Про проведення електронного декларування .

24. Про  різні питання/

Як бачимо, депутати сільської ради розглянули та прийняли рішення з багатьох питань. Найбільше обговорень викликали питання про внесення змін до бюджету сільської ради та  про затвердження  експертного звіту  робочого проекту «Покращення екологічного стану пересохлої копаної водойми  шляхом її днопоглиблення  в с. Мала Кошелівка .

Як відомо, з 2017 року усі депутати місцевих рад мають подавати свої декларації про доходи та фінансові зобов’язання в електронному вигляді. Про це на сесії розповів фахівець із комп’ютерного забезпечення Люленко А.М. Депутати отримали роз’яснення щодо оформлення Електронно-цифрового підпису(ЕЦП), який необхідний для е-декларування. До 1 квітня цього року кожен депутат повинен самостійно задекларувати своє майно в електронному кабінеті платника податків. Фахівцями сільської ради для депутатів  у  разі потреби буде надано комп’ютер з доступом до мережі інтернет. Тож до визначеного часу усі депутати матимуть можливість виготовити ЕЦП та подати декларацію.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису