СВЯТО ОСЕНІ

9-11 листопада відбулося СВЯТО ОСЕНІ у Вертіївському дитячому садку «Колосок». Не можна не відмітити високий рівень, на якому завжди проходять свята у цьому дошкільному закладі. Так і цього разу діти порадували батьків та гостей віршами, піснями, таночками та сценками.

Захопливий сценарій, яскраві костюми та декорації, професійний музичний супровід,  плідна праця вихователів та ентузіазм дітей – ось запорука успішного заходу в дитячому садочку.

Як згадка про останні дні золотої осені відбулася і шкільна виставка  «Дари Осені». Школярі проявили неабиякі творчі здібності та креативний підхід у створенні експонатів.Багата фантазія дітвори втілилася у захоплюючі фантастичні образи: карета Попелюшки, розкішний букет тюльпанів, казкові істоти.

Такі виставки завжди приваблюють відвідувачів, а учням дають змогу розвинути свій творчий потенціал.