СВЯТО ОСЕНІ

Дата: 15.11.2016 11:33

9-11 листопада відбулося СВЯТО ОСЕНІ у Вертіївському дитячому садку «Колосок». Не можна не відмітити високий рівень, на якому завжди проходять свята у цьому дошкільному закладі. Так і цього разу діти порадували батьків та гостей віршами, піснями, таночками та сценками.

Фото без описуФото без описуЗахопливий сценарій, яскраві костюми та декорації, професійний музичний супровід,  плідна праця вихователів та ентузіазм дітей – ось запорука успішного заходу в дитячому садочку.

Фото без описуЯк згадка про останні дні золотої осені відбулася і шкільна виставка  «Дари Осені». Школярі проявили неабиякі творчі здібності та креативний підхід у створенні експонатів.Фото без описуФото без описуБагата фантазія дітвори втілилася у захоплюючі фантастичні образи: карета Попелюшки, розкішний букет тюльпанів, казкові істоти.

Фото без описуФото без описуТакі виставки завжди приваблюють відвідувачів, а учням дають змогу розвинути свій творчий потенціал.