Про «Вертіївський вісник» та інформування громади говорили на тренінгу «Децентралізація та її основні шляхи просування»

Дата: 21.08.2017 11:41

Що таке децентралізація? Що чекає на об`єднані громади? Чи виграють люди від реформи? Яку функцію будуть виконувати бібліотеки в новостворених громадах? Яка роль бібліотекарів і громадських активістів в інформуванні населення?

На сьогодні в учасників тренінгу більше питань ніж відповідей. Відповісти на всі ці питання намагалися тренери та експерти з фінансових, правових та інших питань.

Про способи інформування жителів громади, наповнення інформацією сайту громади, друк бюлетеню «Вертіївський вісник» та його інформаційне наповнення розповіли представники нашої ОТГ. Учасники тренінгу відзначили актуальність такої роботи, адже знати що і як відбувається в громаді має кожен її житель.