Відчиняє двері казка!

У бібліотеці та сільському клубі с. Яблуневе відбулася вистава, поставлена по казці «Колобок», при чому інтерпретація цієї казки була дещо осучаснена і називалася «Колобок – Супермен».

Актори гуртка «Акторус»: Настя Пехотіна, Віка Дерека, Даня Музиченко, Даня Тронь та Маргарита Кулик майстерно зіграли всіх дійових героїв. А маленькі глядачі із задоволенням переглянули виставу, яка вчить дітей добра, справедливості, підтримати та захистити слабких за себе, виховує почуття дружби та товаришування.

І актори, і глядачі, і організатори заходу отримали море позитиву та радості! До наступної зустрічі у казці!

Світлана Бесараб, бібліотекар Яблунівської філії Вертіївської сільської публічної бібліотеки (ВСПБ)