Оксану Суярко нагородили грамотою до дня професійного свята

16 липня своє професійне свято відзначають бухгалтери. З цієї нагоди представників однієї із найпоширеніших професій привітали керівники району та відзначили нагородами. Святковий захід відбувся у залі засідань районної державної адміністрації за участі бухгалтерів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та бюджетних установ.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Батрак та голова районної ради Олег Бузун у своїх вітальних промовах говорили про суспільну важливість професії бухгалтера, адже саме ці фахівці забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, а отже, наповнення районної скарбниці, що є важливою умовою подальшого соціально-економічного розвитку Ніжинщини. Керівники району подякували присутнім за відданість справі та професійну майстерність, побажали здоров’я, добробуту у родинах, миру та успіхів у роботі.

До привітань також долучились начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Алемша та начальник Ніжинського управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області Алла Яцина.

А гарний настрій усім присутнім подарувала концертна програма, підготовлена працівниками районного будинку культури.

Грамотою Ніжинської районної ради нагороджена начальник фінансово-бухгалтерського відділу Оксана Суярко.