XVII сесія Вертіївської сільської ради 7 скликання

Дата: 04.01.2017 12:33

27  грудня пройшла 17 сесія Вертіївської сільської ради 7 скликання у приміщенні Вертіївської сільської ради. Сесію було призначено на 14 годину, оскільки питання доволі дискусійні та важливі. На засіданні були присутні 17 депутатів із 22.

засідання 17 сесії сільської ради 7 скликання:

1.      Про внесення змін до рішення 2 сесії сільської ради 7 скликання від 30.12.2015 року «Про сільський бюджет на 2016 рік».

2.      Про затвердження бюджету Вертіївської сільської ради на 2017 рік.

3.      Про затвердження структури виконавчого апарату Вертіївської сільської ради та штатних розписів.

4.      Про затвердження програми соціально-економічного розвитку Вертіївської територіальної громади на 2017 рік.

5.      Про затвердження Перспективного плану роботи сільської ради та виконавчого комітету на 2017 рік.

6.      Про створення первинної медичної допомоги загальної практики сімейної медицини .

7.      Про прийняття в комунальну власність сільської ради лісових масивів та насаджень , що знаходяться на землях Вертіївської об’єднаної територіальної громади

8.      Про затвердження Програм:

-       соціального захисту населення на 2017-2020 роки

-       про порядок перевезення приватним автотранспортом пільгових категорій громадян та відшкодування витрат за надані послуги

-       про утримання майна комунальної власності

-        про утримання кладовищ.

9.      Про проект Програми «Молодь громади» на 2017 рік

10. Про затвердження Програми розвитку бібліотечної справи на 2017 - 2018 роки

11.      Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 рік.

12.      Про звіт директора КП «АЛЬЯНС» Серновця С.С. за 2016 рік.

13.      Про земельні питання:

-про припинення права користування земельними ділянками

-про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок Назарову М.В., Бородавку О.О. , Шевченку О.В. -про затвердження технічних документацій із землеустрою

Назарову М.В.Пустовгаровій О.В

-       про надання згоди на складання технічної документації із землеустрою Дудченко Л.М.

-       про надання згоди на складання проекту землеустрою Ласій С.С.

14.       Про внесення доповнення до Регламенту роботи сільської ради та затвердження його з внесеними доповненнями і змінами.

15.      Про різні питання.

Звісно, головним питанням цього дня було затвердження бюджету Вертіївської сільської ради на 2017 рік.  Не без дискусій та спорів були прийняті рішення щодо всіх проектів, винесених на розгляд.

Поточна сесія – своєрідне підбиття підсумків цього року. Тож окрім затвердження бюджету  погодили  оновлену структуру  виконавчого апарату Вертіївської сільської ради та прослухали звіти за поточний рік та плани відділів на наступний.Фото без описуЦе була крайня сесія в 2016 році, тож сільський голова І.Г. Мороз подякував усьому депутатському корпусу за сумлінну та плідну працю. У наступному році побажав наснаги та завзяття у, адже заплановано багато роботи,  проектів,  які збираються реалізувати   якнайшвидше. Нехай новий 2017 рік буде вдалим для кожного жителя нашої великої громади, щоб у майбутньому ми ще більше пишались своїм краєм.