Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби.

Ваша праця є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою, у процесі

становлення і розбудови України як суверенної, незалежної, демократичної і правової держави. З фахового рівня і чесності кожного з вас, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати рішення починається довіра до влади.

Сумлінно виконуючи свої обов'язки, керуючись принципами патріотизму, професіоналізму і порядності ви віддано служите народу України, сприяєте ефективному функціонуванню державного механізму. Упевнений, що українські державні службовці й надалі надаватимуть якісні послуги населенню, дбатимуть про дотримання прав і свобод громадян, захист і забезпечення гуманізму, соціальної справедливості та інтересів нашої держави.

Бажаю міцного здоров'я, невичерпної енергії, успіхів у роботі задля блага народу України.

З повагою,

Сільський голова                                                             І.Г. Мороз