Вертіївська сільська рада проводить конкурс на заміщення вакантної посади:

-  спеціаліста загального відділу організаційно-кадрової роботи та інфомаційної діяльності.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, досконале володіння державною мовою, вища освіта професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, з відповідним досвідом роботи, уміння працювати на комп’ютері та навички роботи з оргтехнікою;

До заяви додається: заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік, за формою передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», копії документа , що посвідчує особу та військового квитка (для військовозобов’язаних), дві фотокартки розміром 4 Х 6 см.

Документи приймаються за адресою:  с. Вертіївка, вул. Миру, 126.