День української писемності та мови!

Сьогодні, 9 листопада вся Україна святкує дорогий  серцю день – День  української писемності та мови!                                                    А також своє професійне свято відзначають працівники культури та аматорського мистецтва!

Нехай материнське слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом. Це свято є даниною одному з найцінніших надбань, яке створене й залишене нам нашими попередниками. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ.

Неабиякий вклад у розвиток, процвітання і поширення національних цінностей роблять наші працівники культури та аматорського мистецтва.

Вони присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

Сільський голова Мороз І.Г.