ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ВЕРТІЇВСЬКОЇ ОТГ

Дата: 20.12.2016 13:56

19 грудня – день святого Миколая. Це улюблене свято усіх дітлахів. Сьогодні у кожної дитини ранок почався із пошуку подаруночка від Миколая, чи то під подушкою, чи у чобітку.

Атмосфера  свята панувала цього  дня і в навчальних закладах Вертіївки.Фото без описуУ дитячому садочку «Колосок» відбувся захід,  присвячений цьому святу. Діти  старшої  групи  провели розвагу для всіх вихованців та гостей закладу. Вихователі підготували з дітками цікаву програму,  де кожен малюк мав свій неповторний образ, який втілив якнайкраще. Фото без описуФото без описуФото без описуГлядачами на святі були діти середньої та молодшої груп, а також батьки та інші гості. Та яке б не було свято, кожна дитина в цей день чекає від Миколая солодкого подарунка. І сьогодні кожен вихованець садочку, а також і присутні дітки отримали пакуночок  із солодощами. Фото без описуФото без описуФото без описуНа заході була присутня начальник відділу освіти Савченко Людмила Анатоліївна, яка теж подякувала за чудове свято та побажала здійснення усіх мрій,  навіть найпотаємніших,  які діти довіряють лише Миколаю. Фото без описуФото без описуВертіївська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. П. Кирпоноса в цей день запросила всіх охочих відвідати Миколаївський ярмарок,  де учні школи продавали приготовані власноруч  кондитерські вироби: печиво-миколайчики, ароматні кекси, солодкі трубочки та різні домашні смаколики.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуТакі апетитні товари швидко розміталися учнями, вчителями та гостями ярмарку, а діти тішилися з того, що приміряли на себе нову роль і долучилися до корисної роботи. Фото без описуФото без описуФото без описуНа кошти, виручені від ярмарку будуть придбані товари для передачі потерпілим у зоні АТО. Такі акції  слід заохочувати, оскільки це по-перше дає змогу дітям  дізнатися про традиції українського народу, а по-друге долучитися до допомоги тим, хто сьогодні цього справді потребує.