НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ДО БІБЛІОТЕКИ

Дата: 27.01.2017 14:07

Після реорганізації центральної районної бібліотеки у Вертіївську сільську публічну, з’явилися нові джерела її поповнення. Так тепер серед обов’язків фонду комплектування Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка  є планове надання літератури бібліотекам громад. Уперше наша бібліотека отримала нові видання. Цього разу найбільше - дитячих. Тут є цікавинки і для  дітвори молодшого шкільного віку, і сучасна пізнавальна література для старших школярів. Привабливі обкладинки та яскраві ілюстрації не дозволять нікому залишитися байдужими.

Є що почитати не лише школярам. Для всіх любителів погортати аркуші, у закладі знайдеться цікава сучасна книга. Це і свіжі видання творів усім відомих авторів, як Едгар Аллан По, Ф. Скотт Фіцджеральд, так і історичні монографії на актуальну сьогодні історичну тематику. Тож  всіх любителів шелесту аркушів та запаху свіжонадрукованих книг запрошуємо до Вертіївської сільської публічної бібліотеки. Новинки в бібліотеці з’являтимуться і надалі, на будь-який смак для кожного жителя громади.Фото без опису