Оглошення про оприлюднення детальних планів територій в с. Хомино Вертіївської сільської ради

Дата: 01.12.2017 14:24

Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області інформує:

«Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо
врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення  проектів
містобудівної документації на місцевому рівні»,
затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011

з 01 грудня 2017 року розпочинається оприлюднення детальних планів території:

1) «Детальний план території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна,   в с. Хомино, Ніжинського р-ну, Чернівгівської області»

Розробник: ТОВ «АСПО», Кваліфікаційний сертифікат архітектора          АА №001111 (м. Ніжин);

Замовник: Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області.

Підстава: Рішення Вертіївської сільської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Хомино по вул. Ю. Гагаріна» від 06 жовтня 2017 року відповідно до заяви  Бутенка А.В.

2) «Детальний план території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна, в с. Хомино, Ніжинського р-ну, Чернівгівської області.

Замовник: Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області.

Підстава: Рішення Вертіївської сільської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Хомино по вул. Ю. Гагаріна» від 06 жовтня 2017 року відповідно до заяви Топчій Є. М.

Вищезазначені проекти містобудівної документації  розміщено у відділі житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та земельних відносин Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області за адресою: вул. Миру, буд. 126, с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська обл. (кабінет № 7) та на офіційному сайті Вертіївської сільської ради (в розділі Містобудівна документація/громадські обговорення).

Відповідальна особа: начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та земельних відносин Вертіївської сільської ради – Бородавко О.П., тел. (04631) 90821.

22 грудня 2017 року об 12.00 в актовому залі Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області буде проведена презентація детальних планів території с. Хомино Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області».

Пропозиції до Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (вул. Миру, буд. 126, с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська обл., загальний відділ організаційно–кадрової роботи,                       тел. (04631)68172  щодо вищезазначеної містобудівної  документації у термін до 22 грудня 2017 року мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на
території Вертіївської сільської ради  Ніжинського району Чернігівської обл.;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території Вертіївської сільської ради   Ніжинського району Чернігівської обл;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської обл;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність
яких поширюється на територію
Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської обл;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих
рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними вказаними вище пунктами або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про
регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються   громадянами   у письмовому вигляді із зазначенням прізвища,  ім'я  та  по  батькові,  місця  проживання,особистим підписом і повинні містити обґрунтування з  урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.