Депутатів та працівників виконавчого апарату привітали з Днем місцевого самоврядування

Дата: 09.12.2017 15:07

Вітальними словами та концертною програмою розпочалася 7 грудня 31 сесія Вертіївської сільської ради 7 скликання. Депутатський корпус та працівників виконавчого апарату сільської ради привітав сільський голова Ігор Мороз: «Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. Хай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги».

Аматорський колектив Вертіївської сільської ради «Любисток» (художній керівник Інна Малаш) виконав кілька пісень.

По закінченню урочистостей депутати розпочали роботу над питаннями.