Проект Порядку денного 11 сесії Вертіївської ради 7 скликання 14 липня 2016 року

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Голова сільської ради

І.Г. Мороз

Проект Порядку денного

11 сесії Вертіївської ради 7 скликання

14 липня 2016 року

1. Про звіт про виконання бюджету сільської ради за I півріччя 2016 року, уточнення вільних залишків, уточнення доходів.
  2. Про взяття на баланс сільської ради автомобільних шляхів в межах села Вертіївка.
  3. Про місцеві податки і збори на 2017 рік.
  4. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії сьомого скликання від 9 лютого 2016 року про структуру та умови оплати праці посадових осіб Вертіївської сільської ради.
  5. Про будівництво Центру дозвілля зі спортивним комплексом та благоустроєм прилеглої території в с.Вертіївка.
  6. Про облаштування полігону твердих побутових відходів на землях Вертіївської сільської ради.
  7. Різні питання.

Секретар сільської ради,

керуюча справами                                                                                      О.Г. Устименко