ВІДОМИЙ ГЕРОЙ. НОВИЙ ПОГЛЯД

Дата: 25.01.2017 15:42

До 125-ї річниці народження М.П.Кирпоноса в закладах культури Вертіївської ОТГ пройшли тематичні виставки та заходи.

У Вертіївській публічній бібліотеці цими днями діє виставка

«Героїзм і трагедія нашої історії», де кожен має можливість ознайомитися із виданнями  на тему досліджень діяльності Михайла Кирпоноса.Фото без описуФото без описуУ районному  військово-історичному музеї  ім. М.П. Кирпоноса пройшов День відкритих дверей. Екскурсію про життя, військову службу, діяльність в Першій Світовій, російсько-фінській та Другій світовій  війнах провів директор музею М.С. Вертюк. Історія радянського генерала  ще до сьогодні містить багато суперечливих та неоднозначних фактів, які, можливо, колись будуть прояснені вже нашими дітьми. Фото без описуФото без описуМихайло Кирпонос – це справді неоднозначна постать в історії України. Його життя і загибель і сьогодні провокує дискусії та суперечки. Та ми, вертіївчани  відверто пишаємося своїм односельчанином, який досяг неабияких успіхів як воєначальник, був справжнім героєм свого часу, який вірив у свою справу і загинув, захищаючи Батьківщину.